Przenośne WC również dla osób niepełnosprawnych

przenośne wc

Przenośne WC jest coraz powszechniej stosowane. Wykorzystuje się je na imprezach, budowach, wycieczkach. Mają uniwersalne zastosowanie, bo nadają się zarówno dla dorosłych, dzieci, a także niepełnosprawnych. To, jaki model wybierze organizator imprezy zależy wyłącznie od jego potrzeb.

Przenośne WC dla każdego

Organizując imprezę trzeba wziąć pod uwagę również potrzeby niepełnosprawnych. W z zależności od wielkości wydarzenia trzeba zapewnić przynajmniej jedno, dwa miejsca, w których mogą się załatwiać osoby niesprawne ruchowo. Przenośne WC jest specjalnie przystosowane do ich potrzeb –ma poręcze ułatwiające wstawanie i zapobiegające przewróceniu. Dodatkowo antypoślizgowa podłoga chroni przed poślizgnięciem. Dzięki takim możliwościom na imprezach mogą się bawić różni ludzie – niezależnie od wieku, stanu zdrowia. Obecnie istnieje wręcz wymóg, by każde większe wydarzenie było przygotowane w ten sposób, by wszyscy mogli aktywnie spędzać czas. Coraz więcej osób dostrzega, ze w społeczeństwie są nie tylko zdrowi, ale też osoby z wieloma dysfunkcjami i trzeba im zapewnić odpowiednie warunki. Poza tym, że z różnych przyczyn nie potrafią się samodzielnie poruszać są niejednokrotnie bardzo uzdolnienie i w niczym nie odstają od innych. Chcą się od czasu do czasu rozerwać na większej imprezie, by nie myśleć choć przez chwilę o rzeczywistości, która nie zawsze jest kolorowa.

Organizacja bez problemów…

Załatwienie mobilnych toalet nie jest trudne. W zasadzie trzeba tylko znaleźć firmę, która zajmuje się dostarczeniem takich rozwiązań. Po ustaleniu daty i wszystkich szczegółów niczym więcej nie trzeba się zajmować. Dany przedsiębiorca sam dostarczy przenośne WC na miejsce, a później po nie przyjeżdża. Dostarczane obecnie ubikacje są bardzo dobrej jakości. Wytrzymale tworzywo z polietylenu nie pęka i jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu toalety przenośne wyglądają estetycznie. Co ważne materiał nie wchłania nieprzyjemnych zapachów. Całość jest odkażona i wysterylizowana. Bez obaw można korzystać z takich ubikacji udostępnianych na imprezach. Warunki w środku nie odbiegają od tych, które mamy w prywatnych domach. Wewnątrz kabiny jest czysto i świeżo. Można skorzystać z wielu udogodnień, jak np. umywalka, papier toaletowy – jednym słowem wszystko co jest potrzebne do tego, by w pełni zadbać o higienę. To nie są rozwiązania, które były stosowane jeszcze kilkanaście lat temu. Kiedyś aż strach było przejść koło wydzielonego obszaru sanitarnego na imprezie. Na szczęście obecnie sytuacja się diametralnie zmieniła. Kabiny są czyste, zadbane i przyjemnie się z nich korzysta.

zostaw odpowiedź