Wynajem toalet na koncerty to oszczędność czasu

Organizacja dużego koncertu to ogromne przedsięwzięcie logistyczne. Trzeba do tego podejść z należytą starannością i wszystko dokładnie zaplanować. Choć kwestie sanitarne nie są najważniejsze, jednak bez tego żadna impreza nie ma prawa się odbyć. Na szczęście wynajem toalet przenośnych nie zajmuje dużo czasu.

Zaplecze sanitarne. Jak się za to zabrać?

To, że goście muszą mieć miejsce, by załatwić swoje potrzeby fizjologiczne to fakt, do którego nie trzeba nikogo przekonywać. Pytanie tylko, jak się do tego zabrać. Wszystko zależy od wielkości wydarzenia. Jeśli to niewielki koncert, można skorzystać z istniejącej w pobliżu infrastruktury. Takie rozwiązanie jednak nie wystarczy, jeśli event będzie miał znacznie większy zasięg. Wówczas trzeba postawić na wynajem toalet. To bardzo dobry pomysł, który z roku na rok znajduje coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego, bo samo załatwienie sanitariatów jest bajecznie proste. Wystarczy tylko zadzwonić do firmy, która zajmuje się takimi rozwiązaniami. Później trzeba ustalić wszystkie ważniejsze kwestie, takie jak: dokładna lokalizacja, termin, planowana liczba uczestników. Konsultant firmy zewnętrznej doradzi nam optymalne produkty. Można zdecydować się na pojedyncze kabiny lub toalety szcściopisuarowe. Te drugie są często wybierane, bo zajmują stosunkowo niewielką przestrzeń. Całą resztą spraw zajmie się dostawca sanitariatów. To on we własnym zakresie przywiezie toalety na miejsce imprezy, a następnie przyjedzie po nie z powrotem. Dzięki temu organizator zyskuje czas, który może poświęcić na inne rzeczy, jak np. promocje.

Toalety przenośne nie takie straszne

Standard mobilnych ubikacji bardzo się zmienił. Kiedyś samo przejście wokół publicznych toalet wymagało sporego samozaparcia. Kabiny ledwo się trzymały, były popękane, nie wspominając już o unoszący się wokół odorze. Na szczęście dziś jest zupełnie inaczej. Toalety są schludne i czyste. Do ich produkcji używa się tworzywa sztucznego o podwyższonej odporności. Dzięki temu sanitariaty są bardzo wytrzymałe i stale wyglądają jak nowe, pomimo działania zmiennych warunków atmosferycznych. To bardzo cieszy, bo z takiej ubikacji aż przyjemnie jest skorzystać. Stopniowo zmienia się myślenie o tego typu rozwiązaniach. W społeczeństwie jest coraz mniejszy opór na widok przenośnych ubikacji. Rodzice nie boją się tam iść z dzieckiem. Wiedzą, że kabiny są sterylne i ich pociecha niczym się nie zarazi. Stosuje się w nich również preparaty neutralizujące zapach.

zostaw odpowiedź